IMUNO KOMPLEX X – jedinečný doplnok pre zlepšenie imunity

IMUNO KOMPLEX X – jedinečná podpora imunitného systému

IMUNO KOMPLEX X je výnimočným výživovým doplnkom, ktorý zlepšuje imunitu a vďaka svojmu jedinečnému zloženiu prispieva k správnemu fungovaniu ľudského organizmu a napomáha v boji voči ochoreniam. Pravidelné užívanie IMUNO KOMPLEX-u X je vhodné i počas chrípkového obdobia či v období spojenom s šíriacim sa vírusom COVID-19, nakoľko IMUNO KOMPLEX X dopomáha imunitnému systému i pri napadnutí vírusmi či baktériami z vonkajšieho prostredia.

IMUNO KOMPLEX X je zmesou polysacharidov z 10 druhov liečivých húb, ktoré dokážu správne stimulovať imunitný systém. IMUNO KOMPLEX X obsahuje extrakty z mycélia, plodníc liečivých húb, morských rias a Beta glukánu a je naplnený do vegánskych kapsul. IMUNO KOMPLEX X je čistým extraktom účinných zložiek bez pridania konzervačných látok či rôznych plnidiel. Experimentálne bol potvrdený jeho duálny účinok na imunitný systém –  zvyšuje vrodenú, ako aj adaptívnu imunitnú odpoveď.  Pre svoje výnimočné vlastnosti bol ocenený zlatou medailou na 34. výstave v Tokiu – World Genius Convention 2020.

Prečo IMUNO KOMPLEX X obsahuje liečivé huby?

Liečivé huby sú jednou z hlavných zložiek, ktorú obsahuje IMUNO KOMPLEX X. Vlastnosti liečivých húb boli objavené už dávno, kedy boli využívané už v starej čínskej či indickej medicíne a v Európe opisované i Démokritosom a Hippokratesom. Dnes už o liečivých vlastnostiach húb niet pochýb a rôzne vedecké štúdie dokazujú viaceré jedinečné farmakologické vlastnosti vybraných húb.

Huby chránia pred infekciami a sú veľmi vhodné  na prevenciu a podpornú liečbu nádorových ochorení. Okrem toho, že sú zdrojom vlákniny, majú aj vysoký obsah bielkovín. Ich liečivou zložkou sú polysacharidy- zložité cukry, ktoré si ľudské telo nevie vytvoriť. Glukány majú schopnosť aktivovať imunitný systém ľudského organizmu, a tak zabrániť mnohým závažným ochoreniam. V hubách nájdeme celý rad vitamínov – D, B1, B2, C, A, B, E, ale aj lecitín, ktorý zabraňuje ukladaniu cholesterolu. Plodnice jedlých húb sú bohaté na vápnik, železo, draslík, meď, zinok, fosfor, mangán a selén. Okrem toho obsahujú aj proteíny a veľmi málo sacharidov. Neobsahujú nijaký tuk. Ďalšie zlúčeniny nachádzajúce sa v hubách zasa pomáhajú správnemu fungovaniu pečene, pankreasu a ďalších endokrinných žliaz, čím podporujú tvorbu inzulínu.

Imuno komplex X obsahuje jedinečne namiešanú zmes čistých extraktov z húb: Cordyceps , Antrodia cinnamomea, Reishi, Turkey Tail, Maitake, Almond mushroom, Monkey Head + prídavok výťažku Fucoidan z hnedých rias a prídavok 1,3/1,6 Beta glukánov.

MÁTE OTÁZKY?

Radi Vám ich zodpoveieme