Pri ochorení kovid – COVID-19 pomôže dobrá imunita

Čo je to COVID-19?

COVID-19 – kovid je infekčným ochorením, ktoré vyvoláva koronavírus SARS-CoV-2. COVID-19 napáda predovšetkým dýchacie cesty a v závislosti od imunitného systému pacientov, ako aj iných pridružených chorôb či množstva protilátok v tele, môže mať ťažký alebo ľahký priebeh. Inkubačný čas pre COVID-19 je určený na 2 až 14 dní. Táto doba môže byť aj dlhšia, pričom medián inkubačného času je 5 až 6 dní.

COVID-19 v horších prípadoch môže spôsobiť ťažký zápal pľúc, poškodenie pľúc a viesť až k úmrtiu. COVID-19 je prenášaný kvapôčkami sekrétu pri kašli a kýchaní, ako aj pri rozprávaní. Ohrozené sú najmä osoby, ktoré sú v priamom kontakte s infikovanou osobou bez dodržania bezpečnej vzdialenosti či bez použitia ochranných prostriedkov. Koronavírus sa prenáša aj prostredníctvom kontaktu s kontaminovanými povrchmi či predmetmi.

Ochorenie COVID-19 a dobrý imunitný systém

Ochorenie COVID-19 má viacero príznakov, najčastejšie je to horúčka, kašeľ, sťažené dýchanie, bolesť svalov a hlavy, ale i únava, malátnosť či častá strata čuchu a chuti. U každého z infikovaných pacientov sa pritom môžu prejaviť rozličné príznaky a u niektorých sa neprejavia i žiadne. Posilňovanie imunity je preto v čase pandémie spojenou s ochorením COVID-19 veľmi dôležité. Skorá reakcia imunitného systému dokáže toto ochorenie utlmiť či zmierniť jeho priebeh.

FlavonoidyQuercetinTaxifolin podporujú imunitný systém, pôsobia protizápalovo a majú antivirotické, antioxidačné, antifibrotické účinky. Taxifolin+QC a https://www.imunovit.sk/kategoria/imuno-komplex-x/imuno-komplex-x/IMUNO KOMPLEX X priamo deaktivujú činnosť rozmnožovania sa vírusu a pri dostatočných dávkach v krátkej dobe vírus eliminujú. Ich konzumácia spolu s ďalšími výživovými doplnkami, minerálmi a vitamínmi – najmä C, B, D, E a Zinkom sú veľmi dôležité, ako pri prevencii tak i v čase, kedy vírus telo človeka už napadol.

MÁTE OTÁZKY?

Radi Vám ich zodpoveieme

Ako poraziť koronavírus – ako liečiť COVID-19 ?

Kombinácia Taxifolinu+QC a Imuno komplexu X je veľmi účinná na zničenie vírusu Sars-CoV-2 vo vašom organizme. Výrazné zlepšenie nastáva už po prvom dni, pričom sú veľmi dôležité pravidelné zhustené dávky oboch prípravkov. Flavonoid taxifolin najúčinnejšie blokuje proteázu koronavírusu zo všetkých známych organických látok vyskytujúcich sa na zemi v prírodnej forme. K nemu je pridaný na zvýšenie účiinosti ako synergujúca látka flavonoid quercetin. Prípravok TAXIFOLIN+QC obsahuje Taxifolin aj Quercetin doplnené o vitamín C . Zmes je namiešaná v ideálnom pomere a prípravok bol vyvinutý špeciálne proti infekcii koronavírusu. Kombinuje sa s imunomodulátorom IMUNO KOMPLEX X, ktorý aktivuje adaptívnu aj neadaptívnu – vrodené imunitu.
Prípravky nemajú žiadne negatívne vedľajšie účinky, naopak sú účinné aj na iné vírusové ochorenia.
Táto dvojkombinácia je vhodná aj pre tých, ktorí v minulosti prekonali koronavírus, ale stále sa necítia dobre a trpia tzv. post-covidovým syndrómom. Tiež je vhodná aj pre tých, ktorí sa dali zaočkovať a majú z očkovania sekundárne zdravotné problémy (zápal srdcového svalu, problémy s pľúcami …)
TAXIFOLIN+QC a IMUNO KOMPLE X je možné použiť aj na prevenciu proti ochoreniu COVID-19.